2023 HAT SANATI ALMANYA TURU TAMAMLANDI


Hat Sanati Almanya Muhammet Tanrikulu Kaligrafi Hat Sanati Kursu Almanya Hat Sanati Workshop Almanya Turu - 2023 Hat Sanati Almanya Turu Tamamlandi

2023 yılı, Almanya'da Hat Sanatı tutkunları için unutulmaz bir yıl oldu. Haftalık kurslarımızı Köln'de düzenlerken, şehir dışından gelen yoğun talepler bizi harekete geçirdi. Hat Sanatı'nın büyüleyici dünyasını daha fazla insanla buluşturma amacıyla, Almanya'nın dört bir yanına yayıldık. Toplamda 11 farklı şehirde Workshoplar düzenledik.

 

Her katılımcımızın coşkusu ve ilgisi, bu sanatın ne denli önemli olduğunu bir kez daha kanıtladı. Yaklaşık 200 öğrenciye eğitim vererek, Hat Sanatı'nı Almanya'nın farklı köşelerine taşıdık. Her bir öğrencinin elinden çıkan her harf, kelime ve kompozisyon, bu sanatın ruhunu yansıttı. Her şehirde, yeni dostluklar kurduk ve paylaşımlarda bulunduk.

 

Bu macera boyunca bizlere katılan katılımcılarımıza teşekkür etmek istiyoruz. Sizinle bir araya gelmek, Hat Sanatı'nın Almanya'da daha fazla insanla buluşmasını sağladı. Her biriniz, bu sanatın gelecekteki büyümesine katkı sağlayan birer elçi oldunuz.

 

2023 yılı, yorucu ama bir o kadar da sanat dolu bir yıl oldu. Ancak gördüğümüz ilgi ve katılım, bu emeklerin tamamen karşılığını bulduğunu gösterdi. Sanat dolu bir yolculukta bize eşlik ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Hat Sanatı'nı daha fazla insanla buluşturma amacıyla, gelecek yıl da yeni şehirlerde ve yeni öğrencilerle buluşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Sanat dolu bir macera daha bizi bekliyor!

 

Köln, 31 Aralık 2023